U ime 15.000 članova našeg Sindikata u Kragujevcu, a verujemo i svih građana Kragujevca, tražimo od Vas, da RTS svakodnevno emituje, na prvom ili drugom  kanalu, emisiju o Kragujevcu kako bi građani Kragujevca koji plaćaju poreze i taksu iz čega se finansira RTS, bili  informisani o dešavanjima  u našem Gradu i regionu. Predlažemo svim gradovima i regionima u Srbiji da upute ovakve zahteve RTS-u.

Nastavak…..Otvoreno pismo direktoru RTS-a

2 thoughts on “OTVORENO PISMO-Direktoru Radio televizije Srbije i Upravnom odboru Radio televizije Srbije

1. Naravno da treba emisija o Kragujevcu. Zasto bi smo mi placali da gledamo Beogradski program.

Comments are closed.