24.09.2013. Izabrana predsednica i članice Predsedništva Sekcije žena Saveza samostalnih sindikata Kragujevca

Na izbornoj Konferenciji Sekcije žena SSS Kragujevca koja je održana 23.09.2013.godine, izabrana je Katarina Jakovljević za predsednicu ove Sekcije, dok je za članice Predsedništva Sekcije izabrano njih 9 i to:

1. Vukosavljević Danica
2. Jovanović Dragana
3. Luković Lela
4. Marinković Gabarić Mirjana
5. Martinović Jakovljević Snežana
6. Mijailović Ljiljana
7. Milikić Dana
8. Milenkoivć Milijana
9. Milosavljević Snežana

Pravo da glasa imalo je 52 članice Konferencije. Članstvo u Konferenciji imale su predstavnice 29 organizacija koje su u svojim radnim kolektivima formirale Sekciju žena i dodatne članove Konferencije imale su velike organizacije srazmerno članstvu u Sindikatu.
Na Konferenciji je bilo prisutno 38 članica sa pravom glasa na izborima za predsednicu.
Katarina Jakovljević je dobila 24 glasa, Zorica Savković 11 glasova i Mirjana Radovanović 3 glasa.
Za članice Predsedništva Sekcije žena SSS Kraguejvca, bilo je kandidovano 11 kandidatkinja.
Glasanje je obavljeno tajno.