SSS Kragujevca dodelilo diplome polaznicima kursa engleskog jezika

Dodelom diploma završen je kurs engleskog jezika za članove Saveza samostalnih sindikata Kragujevac.Kurs je organizovan u okviru projekta „Mi smo jednaki“, koji ovaj kragujevački sindikat realizuje sa sindikatom „IF Metal“ iz Švedske.Diplome o završenom kursu engleskog jezika dobilo je 30 članova Saveza samostalnih sindikata Kragujevac.Kurs na Radničkom univerzitetu trajao je četiri meseca.Među polaznicima je bilo najviše onih koji su želeli da poboljšaju svoje znanje engleskog jezika.

Kurs engleskog jezika finansira se iz projekta „Mi smo jednaki“, koji Savez samostalnih sindikata realizuje sa sindikatom „IF Metal“ iz Geteborga.Diplome polaznicima kursa uručila je Inga-Lil Samuelson, ombudsman švedskog sindikata.Savez samostalnih sindikata Kragujevac, dva puta godišnje, organizuje kurs engleskog jezika.Predstavnici sindikata najavili su da će nastaviti sa edukativnim aktivnostima za svoje članove.

Izveštava novinar RTK Saša Stamenić.