13.02.2009. Sastanak sindikata Zastava automobile sa narodnim poslanicima i poslovodstvom

Sindikat Zastava automobila, na današnjem sastanku sa narodnim poslanicima i poslovodstvom ove fabrike zatražili su odgovore na najvaznija pitanja za budućnost ove fabrike, a to su dinamika realizacije ovog, kako je rečeno pre svega državnog projekta i šta će biti sudbina prekobrojnih radnika. Poslanici su izrazili veru da će ovaj posao biti realizovan i izneli stav da će oni u skupštini zastupati interese zaposlenih u ovoj fabrici odnosno građana Kragujevca. Tom prilikom upućeno je pismo Vladi republike Srbije, koje je potpisao predsednik ove sindikalne organizacije. Sastanku su prisustvovali narodni poslanici Milan Vučković, Veroljub Stevanović i Mirko Čikiriz.